Aktualności

EIC licencja iPod

CertyfikatZ ogromną satysfakcją informujemy Państwa o uzyskaniu przez Electronic International Commerce Sp. z o.o., licencji Apple Inc., California, USA, na produkcję urządzeń dedykowanych iPod'om i iPhon'om, co łączy się z prawem używania Logo "Made for iPod" i wprowadzania na rynek wytwarzanych stacji dokujących do iPoda oraz systemów audio/video ze zintegrowaną stacją dokującą, dla własnych, dobrze już rozpoznawalnych marek: AIVIO i M-Audio oraz tych renomowanych producentów, których EIC jest dominującym dystrybutorem na rynku polskim – jak ONKYO, Klipsch czy TEAC.

W trwającej przez wiele miesięcy procedurze aplikacyjnej, zostały precyzyjnie określone standardy wytwarzania tych urządzeń wraz z rygorystycznymi wymogami odnośnie stosowanych komponentów i wieloetapowych procesów kontroli jakości.

Firma nasza przeszła pomyślnie przez wszystkie procedury, przewidziane przez Apple i dziś możemy zapowiedzieć oddanie wkrótce w Państwa ręce tych najnowocześniejszych urządzeń wraz z życzeniami wielu niezapomnianych wrażeń dla ich finalnych użytkowników.

Jednym z pierwszych produktów, który zainicjuje linię dedykowaną segmentowi urządzeń iPod oraz iPhone, będzie, premierowy zestaw stereo z bezprzewodowymi głośnikami z serii Life Style, pod nazwą Aivio DS-111.

Zarejestrowany na rynku państw Unii Europejskiej znak towarowy AIVIO, będzie w niedalekiej przyszłości synonimem całej gamy najnowocześniejszych produktów opartych na technologiach hi-tech.